• Свеж
Природни & Зима Анти-Напукнување Мраз, Зима 2022 Распукана Кожа Поправка на Крем, Против Попуштат&Рака, Нога Крем, 15g Анти Попуштат Нога Крем,Напукнување Навлажнувачки

Природни & Зима Анти-Напукнување Мраз, Зима 2022 Распукана Кожа Поправка на Крем, Против Попуштат&Рака, Нога

Buyers rating:
DEN 397.92

Од стока

【Кожата Поправка】Оваа напредна поправка крем помага да се лекува сува, подсечен или подсечен кожата.Се користат природен на кожата навлажнувачки способност за поправка на кожата од внатре кон надвор. 【Хидратантна Нега и Лекување】Смирува исклучително сува кожата и го спречува понатамошно chafing или подсечен поради континуираното за перење. 【Совршена за Кожата】Не-мрсна, не-миризливи, брза апсорпција, ќе се применуваат до 3 пати на ден за најдобри резултати. 【Доверливи Состојки】Поправка рака креми содржат доверливи состојки познати по нивната репарација, лечи или анти-воспалителни својства, како што се ceramide 3, витамин Е, и marigold екстракт. 【Погоден за】Овој поправка крем е погоден за сува, подсечен нозе, груби раце, сува кожа, подсечен усни, зима чешање, сушење и други несакани кожата услови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне