• Свеж
JYDQM Крпа Shelfs,Бања Полица Удар-Слободен Нерѓосувачки Челик Рамка Тоалет Крпа Рек Една Полица Toiletries Полица Сместување Козметички Складирање Рек Факултативна Специф?

JYDQM Крпа Shelfs,Бања Полица Удар-Слободен Нерѓосувачки Челик Рамка Тоалет Крпа Рек Една Полица Toiletries

Buyers rating:
DEN 549.60

Од стока

◆Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до Вашата Бања или Кујна. ◆Оваа Крпа Закачалка Железнички е Направена Со, Дава Луксузен Изглед, за Секоја Бања. ◆Крпа Бар Можат да Бидат Ставени во Бања Ѕидот Веднаш до Туш Така Можете Да стигнете до Вашата Крпа Лесно. ◆Нема Остри Рабови, Убаво Сфор Одржување Одржување на Крпи или Она Што Висат на Крпа Полици. ◆Нашите Крпа Бар Се На,Ng и Имаат Единствена, Рационализација, Модерен Дизајн.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.е Одлично Решение за Вашата Кујна или Купатило Складирање.Тоа Обезбедува Шик Простор за Вашиот Миење Материјали и Ги чуваат во Ред во Исто Време.Име : Бања Shelf Material : Нерѓосувачки Steel Size : 39*24*18 Cm, 49*24*18 Cm, 59*24*18 Cm, 69*24*18 Cm, 79*24*18 Cm Color : Класификација : Слика Color Specifications : Еден Layers Product Пакување : Полица *1 Our Услуга Филозофија е Дека Клиентот е Бог, Не е Важно Ако Имате Било какви Прашања Duthe Купување на Процесот, Можете Да не Контактирате преку Систем на Пораки, а Ние Ќе се Реши Проблемот Што е Можно поскоро, Ние Сме Многу Среќни да Бидат Нашите Клиенти и да Ви Посакам Среќен Шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне