• Свеж
LXLXCS Сила за Обука Барови, Фитнес Тремор Еластична Обука Бар Slastic Обликувањето Обука Бар со Високо Еластична Стаклени Влакна кој се одвојува за Губење на Тежината Ве

LXLXCS Сила за Обука Барови, Фитнес Тремор Еластична Обука Бар Slastic Обликувањето Обука Бар со Високо Еластична

Buyers rating:
DEN 1694.40

Од стока

Надградена и монтажни дизајн : На вибратор донесува ротирачки метод за монтажа и демонтажа, која ефективно ги решава проблемите на непријатностите и чување во споредба со стариот вибратор.Против пролизгување рачка : гумени заштитна зафат е удобно, дебела и носат-отпорни; мал тешки предмети на двата краја се направени од гума и нема да биде фрлена надвор за време на вежбање.Висока јачина на не-breakable стаклени влакна : вибрирачкото род е направен од високо-сила стаклени влакна.По повтори тестови, тоа не е лесно да се скрши, убава и издржливи.Поефикасно остварување методи : Висока фреквенција на вибрации може ефикасно да се стимулира виталноста на длабоко мускули, што може да се направи на мускулите вибрира 300 пати во минута и да се обучи повеќе од 99% од мускулните влакна.Можете да седат, да застане, се движи или да ја користите во рамнотежа.Вежба за само 15 минути дневно за целото тело тренингот.Фитнес бар е лесен за употреба и е идеален за секој од професионални спортисти да насловна фитнес фанови.Користете го за спортски тренинг, фитнес подобрување, и целокупната благосостојба.Бренд : Дали сте во потрага за спортската опрема што може лесно да обликот на вашето тело, особено за многу моќен и искусни athletes Use на толпата : фитнес луѓе, луѓе кои телесната тежина, elderly Total должина : 160 cm Color : црна/red Packing листата : 1x фитнес vibratorfeature1. Висока фреквенција на вибрации-ефикасно стимулира длабока muscles2. Преносни и монтажни дизајн-лесно да се носат & store3. Ергономски гумена рачка-лесно да се одржи, и comfortable4. Висока јачина на анти-кршење стаклени влакна-durable5. Идеален за полно тело, exercise Notice : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне