• Свеж
Топката Вентил, Црево Bibb Машки Конец Месинг Цевка Зелена Рачката се Справи со ' Рѓа Заштита за Нормална Температура за Фиксна Топката Вентил(Интерфејс Дијаметар 12mm)

Топката Вентил, Црево Bibb Машки Конец Месинг Цевка Зелена Рачката се Справи со ' Рѓа Заштита за Нормална Температура

Buyers rating:
DEN 1216.80

Од стока

Едноставен за инсталација и употреба, погодно за замена на скршени еден.Користи широко во систем за наводнување за да се поврзете на влезот гранка, идеален за вода shutoffs за надворешни вода магнети.Висок квалитет на топката вентил ќе биде одличен избор за shutoff и контрола на апликации.Точни теми се обезбеди цврстина и запечатување на врската.Направен од висок квалитет на месинг за заштита од ' рѓа и долг животен век.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне