• Свеж
2 ПАРЧИЊА Белеење на Заби во Устата Коцки ги Покрива Забите, Стоп Забите, Пескарење на Забите на Вилиците Mouthguard Заби Guard Заби Покрива Устата Guard

2 ПАРЧИЊА Белеење на Заби во Устата Коцки ги Покрива Забите, Стоп Забите, Пескарење на Забите на Вилиците Mouthguard

Buyers rating:
DEN 156.00

Од стока

Тип : Белење На Заби Во Устата Коцки.Материјал : Медицински храна одделение ЕВА силикони.Боја : Транспарентна.Големина на : 6.5*6.2*1.3 cm.Пакетот вклучува : 2 парчиња Заби Покрива.Тип : Белење на Заби во Устата Trays Quantity : 2 парчиња во Боја : Transparent Material : Медицински храна одделение ЕВА silicone Size : 6.5*6.2*1.3 cm Package вклучува : 2 парчиња Заби Covers How да го користите : Место на послужавник во топла вода за 10-15 секунди за да омекне и да ги отстраните од водата.Место на послужавник во доводното и притиснете на лепило површината на послужавник со мастика за џвакање.Исечете го вишокот дел на лепак линија.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне