• Свеж
Хакери Случај[3 Предмети], 2 Вида Случаи & 1 Екранот Заштитник, Компатибилен со Motorola ЕДЕН кец на ДЕСЕТКА 5G (2021 Објавен), 360° Магнетни Потпирачот, Анти-Капка Анти-Шок, З?

Хакери Случај[3 Предмети], 2 Вида Случаи & 1 Екранот Заштитник, Компатибилен со Motorola ЕДЕН кец на ДЕСЕТКА

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

* 【Компатибилен Со Motorola Еден кец на ДЕСЕТКА 5 G 2021】2 Пакети Случаи И 1 Пакет Екран Заштитник Специјално дизајнирани за полнење за Motorola Еден кец на ДЕСЕТКА 5 G 2021. Прст Прстен Случај Не Е Поддржуваат Безжичен Полнење, но, Транспарентни и може да се поддржуваат. * 【Мулти-Funcion Потпирачот 】: 360° Ротирате, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Совршен Агол за да се види видеа и филмови hands-free. * 【Анти-Капка&Анти-Шок】 : Пластични задниот поклопец + TPU браник + Засилен четирите агли за да го заштитите вашиот телефон од капка и нула заштита. * 【Прецизни Исечок】Сите копчиња и интерфејс се user-friendly дизајниран и да се овозможи лесен пристап до сите функции, како полнење и приклучок за слушалки.БЕЗ пречки. * 【Висок Квалитет и Модерен】:На уникатен стил на дизајн го прави вашиот телефон да изгледа повеќе како извонредни.Хакери Случај[3 Предмети], 2 Вида Случаи & 1 Екранот Заштитник, Компатибилен со Motorola ЕДЕН кец на ДЕСЕТКА 5 G (2021 Објавен) , 360° Магнетни Потпирачот, Анти-Капка Анти-Шок, Заштитен Браник Случај.(Црвено).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64