• Свеж
PopClik Говорникот Airypower Изграден во Полначот Bluetooth 4.0 Голем Бас 100 Метарски Опсег 10 Часот на Континуирани Игра Сребрена Сива & Црна

PopClik Говорникот Airypower Изграден во Полначот Bluetooth 4.0 Голем Бас 100 Метарски Опсег 10 Часот на Континуирани

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

Bluetooth V 4.0. 10 Часот на Континуирани Игра.Голем Бас Моќ Банка.ПОМОШЕН 3.5 MM Аудио Џек Слушалката. 30 Метри на Безжичен Спектар Контролен Центар.AIRYPOWER НЕ ЌЕ СЕ НАСЕЛАТ, СЕКОГАШ ПРАШАЈ ЗА ПОВЕЌЕ!AIRYBOX ГОЛЕМИОТ БРАТ БЕШЕ СПЕЦИЈАЛНО КРЕИРАН ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ПОВЕЌЕ : ПОВЕЌЕ W, ПОВЕЌЕ ЖИВОТНИОТ ВЕК НА БАТЕРИЈАТА, ПОВЕЌЕ ОД ОНА ШТО СЕ ОЧЕКУВА И ПОГОЛЕМ..НО КАКО И ПРЕНОСНИ И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ, КАКО ШТО НЕКОГАШ БЕШЕ.AIRYPOWER НИ ДАВА, НЕ САМО ВО ПРАВЕЦ НА СЛУШАЊЕТО НА НАШАТА МУЗИКА СО НЕВЕРОЈАТЕН КВАЛИТЕТ И ОДЛИЧЕН ВОЛУМЕН, НО ЗА НАДОПОЛНУВАЊЕ НА НАШАТА ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН ДОДЕКА ВО УПОТРЕБА ИЛИ ДА НАПРАВИТЕ КОНФЕРЕНЦИСКИ ПОВИЦИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА СВОЈАТА ВГРАДЕН МИКРОФОН СО НАЈНОВИТЕ BLUETOOTH ТЕХНОЛОГИЈА КАРАКТЕРИСТИКИ BLUETOOTH : 4.0 НАРУШУВАЊЕ : ≤7% РЕПРОДУКЦИЈА ОПЕРАТИВЕН ОПСЕГ : 30 МЕТРИ БАТЕРИЈАТА 2300 MAH ИГРА ДО 10 ЧАСА BLUETOOTH ПРОФИЛ : СО A2 DP И AVRCP ФРЕКВЕНЦИЈА ОДГОВОР : 100 HZ-20 KHZ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ : 3 – 5 ЧАСА 100% ЗВУЧНИКОТ ИЗЛЕЗ : 3 W *2 ГОЛЕМИНА НА : 5.8" * 2.75" * 1.9" ИНЧЕН ТЕЖИНА : 1.75 LBS ДИЗАЈН : УПРАВУВАЊЕ СО ВАШИОТ УРЕД ОД ВРВОТ ГУМА ПАНЕЛ.ДУРИ И ДА НАПРАВИТЕ КОНФЕРЕНЦИСКИ ПОВИЦИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА СВОЈАТА ВКЛУЧЕН МИКРОФОН.ШОК ДОКАЗ, БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕГОВИТЕ THIK ГУМА ГРБ.BLUETOOTH : КОРИСТЕТЕ ТОА ВО 2 РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ BLUETOOTH ИЛИ ДИРЕКТНО 3.5 ПОМОШЕН АУДИО КАБЕЛ.СИСТЕМСКИ ПОБАРУВАЊА : BLUETOOTH, И ПОВЕЌЕТО ОД 3,5 ММ АУДИО ВЛЕЗНИ УРЕДИ.ОНА ШТО Е ВО КУТИЈАТА? : 1 AIRYPOWER ГОВОРНИК 1 AUXILARY 3.5-MM ДО 3.5-MM-КАБЕЛ. 1 MICRO USB НА USB КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ 1 USER ' S MANUAL. 1 POPCLIK НАЛЕПНИЦА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне