• Свеж
Прозорецот Squeegee Без Рачка за Стакло и Огледало Автомобил Прозорец, Мулти-Цел Силикон Squeegee за Прозорец Стакло Туш Вратата Автомобил Шофершајбната(Сина)

Прозорецот Squeegee Без Рачка за Стакло и Огледало Автомобил Прозорец, Мулти-Цел Силикон Squeegee за Прозорец

Buyers rating:
DEN 1058.40

Од стока

Тип : Wiper плоча.Материјал : направен од премиум Пластични+ Силикони, издржливи и здрав.Големина : 32cm*10см/12.6 во*3.9 во.Флексибилни сечилото габи да облик на било која површина.Погодни за стакло, мермер блузи, плочки, керамички подови и базен слајдови.Пакет содржи : 1*Wiper Plate Type : Wiper plate Make вашиот автомобил прозорец светла и чиста Погодни за стакло, мермер блузи, плочки, керамички подови и базен slides Material : Пластични+ Silicone Size : 32cm*10см/12.6 во*3.9 нефлексибилен сечилото габи да облик на било која површина Широк туш автомобил почиста за автомобил прозорец.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64