• Свеж
MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

Buyers rating:
DEN 319.20

Од стока

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати животниот стандард sprayer.Овие Се Комплетна Линија На Тешки-Должност Shop Производи.Преку Креативност, Продуктивноста И Иновативноста - Овој Бренд Продолжува Да Се Развива Најдобрите Автомобилска Галантерија.Meguiar ' s D110542 Хемиски Отпорни Sprayer е отпорна на агресивни хемикалии и растворувачи кои обично го скрати животниот стандард sprayer.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64