• Свеж
ERPART 2.2 L Литар Врежана ЦРВЕНО на Високо Полиран Сребро Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate

ERPART 2.2 L Литар Врежана ЦРВЕНО на Високо Полиран Сребро Вистински Алуминиум Авто Амблем Значка Nameplate

Buyers rating:
DEN 429.60

Од стока

Амблемот НЕ е дебела ABS пластика.АМБЛЕМОТ е ТЕНКА Авиони-Квалитет, Т-6061 АЛУМИНИУМ (100% времето доказ.Ќе НЕ ' рѓа).Амблемот е наменета да се вклопуваат убаво во вашето возило е боја шема.Амблемот НЕ штрчи како евтини амблеми се продаваат сите преку Интернет.Ова НЕ е густа пластика или ефтин метал амблем.Тоа е Високо-Квалитетни тенка АЛУМИНИУМСКА амблем.Брза и лесна инсталација!Прибл.Ширина 4.39" инчи x Висина .79" инчи [111.45 mm x 20 mm].Направени со Авијација-одделение тенка Алуминиумска дека е Врежана (3-Димензионални).Авион на квалитетот на Т-6061 Алуминиум, 100% времето доказ.НЕ се евтини винил decal или амблем.Долготрајни Заврши, Висок Квалитет на ОЕМ Амблем.Доаѓа со 3 M самолепливи поддршка.Подготвени да се држиме за БИЛО каква рамна површина.Компатибилен со Хонда Спогодба LX EX DX Прелудиум H22 S2000 F22 C S Граѓански Del Sol CRX CR-X Интегра Акура CL Одисеја Toyota Camry ЛЕ Мини Вагон MR2 Celica GT Solara SE CE Scion FR-S Mazda 626 B2200 MX6 MX-6 Nissan 200 SX Isuzu Полицаец Турбо Дизел Родео Субару Пустош Наследство L BRZ Impreza Седан купе Вагон 2 3 4 5 2dr 3dr 4dr 5dr вратата hatchback турбо turbocharged. 2.2 L Литар е Прибл.Ширина 4.39" инчи x Висина .79" инчи [111.45 mm x 20 mm].Амблемот е направен од високо-квалитет, авиони алуминиум и хард-елоксирани заврши за долга-трајни резултати.Тоа доаѓа со самолепливи 3 M лента за лесна, едноставна инсталација.Тоа може да се инсталира на БИЛО каква мазна површина внатре или надвор секое возило.Увезени од Јапонија.Можете да инсталирате овој амблем на трупот, fenders, внатрешни работи конзола, итн. *Забелешка : Некои амблеми, исто така, изгледа одлично на мобилни телефони, лаптопи и компјутери. **Забелешка : Површината мора да биде чиста и сува пред да се почитуваат. ***ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете дека овие НЕ се евтини Винил и Decal Амблеми продаваат сите со најмногу на Интернет.Амблемот е направен од висок квалитет на Тенки АЛУМИНИУМ и е значително различни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне