• Свеж
FAFKLF Cordless Wireless Пренослива Батерија Домаќинство Рачни Автомобил Правосмукалка 8000pa Висока Вшмукување Моќ (Боја : C, Големина : Една големина)

FAFKLF Cordless Wireless Пренослива Батерија Домаќинство Рачни Автомобил Правосмукалка 8000pa Висока Вшмукување

Buyers rating:
DEN 13301.52

Од стока

Средба на сите видови на чистење потреби.Простор за заштеда на енергија за полнење и безжични обработка.Погоден за Автомобил ,постелнина, агли, кревет bottoms, теписи, и мебел, итн.На ергономски рачка овозможува неограничен леснотија на користење и контрола.Длабоко Чистење , Екстензивно Користење.Можете лесно може да се справи со кабинетот кои се случајно се истури во.Тоа може да се вдишат брзо.Име на производ : Погодно Cordless Вакуум Cleaner Color : Black&White&Green Dimensions : 24.4 x 15.7 CMVolume : 0.2 LNet Тежина : 0.3 KGProduct Вшмукување : 8000 Pa Duration : Околу 45 minutes Rated Моќ : 120 W Номинална брзина : (2800r/мин)Состанок на сите видови на чистење потреби.Простор за заштеда на енергија за полнење и безжични обработка.Погоден за Автомобил ,постелнина, агли, кревет bottoms, теписи, и мебел, итн.На ергономски рачка овозможува неограничен леснотија на користење и контрола.Длабоко Чистење , Екстензивно Користење.Можете лесно може да се справи со кабинетот кои се случајно се истури во.Тоа може да се вдишат брзо.Погоден за автомобили и домаќинствата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне