• Свеж
uhnmki Ѕид Налепници Мачки Улична Светилка Светла Ѕид Decal Уметност Mural бебе соба Спална соба Дневна Соба Училница Дома Декорација (Црна)

uhnmki Ѕид Налепници Мачки Улична Светилка Светла Ѕид Decal Уметност Mural бебе соба Спална соба Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

✿Висока qualty материјал, издржливост, сигурен, мода и слатки, нема demage за вашиот ѕид. ✿Создаде рака боја ефект на вашиот ѕид.Додадете празнична животот и личноста на секој простор. ✿Можете да го постават начин ги сакате, целосно да го прилагодите вашиот сопствен стил. ✿Овој производ може да биде директно прикачен на ѕидови, керамика, стакло, прозорецот, мебел, огледало, автомобил, било рамно дури и мазни површини. ✿ Ако имате било каква несреќа за оваа набавка, ве молиме кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка за e-mail на нас, ние ќе се реши тоа за еднаш ја добиете вашата порака додека сте задоволни.Функција : се Применува на ѕид, мебел или било дури и сува површина.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Едноставен подарок може да оди долго начин.Тие се најдобриот избор за роденден подароци, Божиќ подароци и празник подароци.Прилики : Спална соба, Седи Room Package се вклучени : 1 Постави Ѕид Sticker Notice : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи некои разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне