• Свеж
За Ford F-150 Опашка Светлина Собранието 2007 2008 Возачот Страна ТОЧКА Уверение (Возило Трим: FX2; w/Styleside Кревет)

За Ford F-150 Опашка Светлина Собранието 2007 2008 Возачот Страна ТОЧКА Уверение (Возило Трим: FX2; w/Styleside

Buyers rating:
DEN 1015.20

Од стока

Директна Замена За Parts Link Број (Возачот Страна) : (Патнички Страна) : .Директна Замена За ОЕМ Дел Број (Возачот Страна) : 6 L3 Z 13405 BA (Патнички Страна) : 6 L3 Z 13404 BA.Цел со доверба со нашите Нула Restocking Такса, 30 Дневна Гаранција за квалитет и 24 часа околу часовникот услуги на клиентите тим.NSF Уверение.Бренд Нови во Кутија со 1 Година Ограничена Гаранција.Возилото Fitment : ве Молиме потврдете го на ОЕМ # во овој листата со твоите застапништва автомобил или натпреварот за дел број што е можно врежани на вашиот постоечки дел(s).Компатибилна Со Следниве Возила : 2007 2008 Компатибилен Со Ford F-150 Забелешка : Возило Трим : Fx2; W/ Styleside Кревет Разно.Белешки 1 : 04-08 Fd F Срс Стп Ld (Stylsd;W/Oharly) Т. Л Lh Misc.Белешки 2 : Сертификација : Dot / Sae Уверение.Nsf Заверена Крстот Референтни Информации : Оем Производ Број : 6 L3z 13405 Ba Partlinks Број : Ориентација : Возачот Страна Премиум Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Certified Guarantees И Гаранции : 30-Дена Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно да се Тестираат за Да се Обезбеди Структурна Сила И Интегритет ве Молиме Потврдете Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може да Не се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне