• Свеж
Задните Рака Tripod Маска, Лесен за Инсталација и Отстранување Светлина во Тежина Tripod Назад Школка за Компатибилен со FPV Комбо Летало(Лево)

Задните Рака Tripod Маска, Лесен за Инсталација и Отстранување Светлина во Тежина Tripod Назад Школка за Компатибилен

Buyers rating:
DEN 292.80

Од стока

Светлината во тежина, па затоа лесно може да ги носите во случај на итни ситуации кои треба да бидат заменети.Едноставен за инсталација и отстранување, без било какви професионални барања иако сте аматер.Се користи за да го замени случајно оштетен задните tripod капак, што одржување повеќе грижете се‑слободни.Парична казна изработка, стабилни перформанси, висока сигурност и одлични перформанси.Направени од високо‑квалитет и пластика, издржливи.Погоден за FPV авиони.Функција : 1. Светлината во тежина, па затоа лесно може да ги носите во случај на итни ситуации кои треба да бидат заменети.2. Едноставен за инсталација и отстранување, без било какви професионални барања иако сте аматер.3. Се користи за да го замени случајно оштетен задните tripod капак, што одржување повеќе грижете се‑слободни.4. Парична казна изработка, стабилни перформанси, висока сигурност и одлични перформанси.5. Направени од високо‑квалитет и пластика, издржливи.Погоден за FPV авиони.Спецификација : Предмет Тип : Задните Рака Tripod Cover Material : Plastic Color : Gray Product Големина : Прибл. 3 x x 2.7 2.8 cm / 1.2 x 1.06 x 1.1 in Weight : Прибл. 2g / 0.07 oz Applicable Модели : FPV Aircraft Package Листа : 1 x Левата Задна Tripod Coveror1 x Право Задните Tripod Cover Note : 1. Испорака не вклучува беспилотни летала;2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1‑3мм / 0.04‑0.12 во.Ви благодариме!3. Поради различни снимање светла и разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката бојата на објектот.

Карактеристиките

Item Type:
Rear Arm Tripod Cover
Material:
Plastic
Color:
Gray
Product Size:
Approx. 3 x 2.7 x 2.8cm / 1.2 x 1.06 x 1.1in
Weight:
Approx. 2g / 0.07oz
Applicable Models:
FPV Aircraft
Package List:
1 x Left Rear Tripod Coveror :
1 x Right Rear Tripod Cover :
1. The delivery does not include drones; :
2. Due to manual measurement, please allow an error of 1‑3mm / 0.04‑0.12in. Thank you! :
3. Due to different shooting lights and differences between monitors, the picture may not reflect the actual color of the object. :

Вака можеби ќе ви се допадне

Celestron 82052 Tripod, Регал Премија (Црна)
  • Свеж
Се проценува:

Celestron 82052 Tripod, Регал Премија (Црна)

Совршен поддршка за забележување на т.н " обемот, бинокуларна, камера, или мал телескоп.Цврстата алумини�

DEN 3623.76