• Свеж
Amandaus 1 Пар Дрвени Eyelash Ѕид Декорација Поспан Очи Ѕид Decal Бебе Соба Бебе Соба Оркестарот Ѕид Налепница (Розева)

Amandaus 1 Пар Дрвени Eyelash Ѕид Декорација Поспан Очи Ѕид Decal Бебе Соба Бебе Соба Оркестарот Ѕид Налепница

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

Материјал : Еко-пријателски Цврсто Дрво.Големина на : 15*11*0.6 cm.Супер Квалитетно, сигурно Фенси Сон Форма, се Повеќе се Користи,Убаво декорација на вашиот расадник.Може Да Се додадат на Скоро Било која Површина, Со Безбедни И Отстранлив двострано Пена Монтажа Лента (4 парчиња Вклучени).Пренослив и repositionable без леплива остатоци.Лесно да се инсталира, Само-Лепило отпечатоци,Едноставно кора и се држи.Се однесува на било каква мазна површина.Опис на производот Предмет Тип : Ѕид налепници Материјали : Дрво Бои : розова Употреба : За Ѕид Оркестарот Големина на : 15*11*0.6 cm Пакет се Вклучени : 1 пар /2pcs x дрвени ѕид налепници Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне