• Свеж
WEEDKEYCAT Африкански Знаме, Лавот на Јуда Rasta Rastafari Јамајка Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен Крпа со Аспиратор за Базен Плажа Пливаат Капак-ups-от

WEEDKEYCAT Африкански Знаме, Лавот на Јуда Rasta Rastafari Јамајка Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен

Buyers rating:
DEN 983.76

Од стока

85%полиестер+15%spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Материјалот на оваа маскирани плажа крпа е 85% полиестер + 15% spandex.Руно ткаенини се меки на допир.Тие се одличен квалитет бања крпи за деца.Со добра апсорпција на вода, на оваа маскирани бања пешкир може да се исуши на тело и коса на едно време.Лесно да се стави на и полетување, погодна за многу прилики, како што се бања,базен, плажа, кампување,патување,пикник,Тие може да се користат не само како бања пешкир, но, исто така, како на плажа, базен наметка, крпа, bathrobe, итн.Совршен подарок маскирани бања пешкир со персоналните моделот печатење, многу погодна како подарок за пријател или вашата слатката мала ангел.Лесно да се стави на и да ги тргнеме, на лесен-за-користење маскирани бања пешкир е погодна за многу наврати и да е мора да се има за домашни патување.Рака мие и во машина перат.Пријателски потсетување : во Текот на посебни празници, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64