• Свеж
POWACE LED Опашка Светлина Собранието Задна Кочница Светла Задните Стоп Светилка за Лево и Право Taillights Компатибилен со 2014-2020 Поларис RZR 1000 900 XP 4 ТУРБО,го Заменува 2412341&24123

POWACE LED Опашка Светлина Собранието Задна Кочница Светла Задните Стоп Светилка за Лево и Право Taillights

Buyers rating:
DEN 1423.20

Од стока

те спаси многу време, едноставен и лесен.Fitment : Одговара за 2018 Поларис RZR 4 900 EPS Одговара за 2015-2017 Polaris RZR 4 900 EPS Одговара за 2015-2018 Поларис RZR S 900 Одговара за 2016-2018 Поларис RZR S 900 EPS Одговара за 2015-2018 Поларис RZR 900 Одговара за 2017-2018 Поларис RZR 900 EPS Одговара за 2015-2017 Поларис RZR 900 Трага EPS Одговара за 2015-2017 Поларис RZR 900 XC Издание EPS Одговара за 2016 година Поларис RZR 900 Трага Фокс Издание ЛЕ EPS Одговара за 2016 година Поларис RZR 900 Трага Извршување Кавер-EPS Одговара за 2015 Поларис RZR 900 EPS Одговара за 2015-2018 Поларис RZR XP Турбо EPS Одговара за 2018 Поларис RZR XP Турбо EPS DYNAMIX Издание Одговара за 2018 Поларис RZR XP Турбо EPS Фокс Издание Одговара за 2016-2018 Поларис RZR XP 4 Турбо EPS Одговара за 2018 Поларис RZR XP 4 Турбо EPS DYNAMIX Издание Одговара за 2018 Поларис RZR XP 4 Турбо EPS Фокс Издание Одговара за 2014-2018 Поларис RZR XP 4 1000 EPS Одговара за 2016-2018 Поларис RZR XP 4 1000 Висока Lifter Издание EPS Одговара за 2018 Поларис RZR XP 4 1000 Возење Команда Издание EPS Одговара за 2014-2018 Поларис RZR XP 1000 EPS Одговара за 2015-2018 Поларис RZR XP 1000 Висока Lifter Издание EPS Одговара за 2018 Поларис RZR XP 1000 Возење Команда Издание EPS Одговара за 2018 Поларис RZR XP 1000 Патеки и Рок Издание EPS Одговара за 2017 Поларис RZR XP 1000 Злато Мат Метален ЛЕ EPS Одговара за 2017 Поларис RZR XP 1000 Veliocity Сина ЛЕ EPS Одговара за 2015 Поларис RZR XP 1000 Пустината Издание EPS Одговара за 2015 Поларис RZR XP 1000 ФОКС Издание EPS КОНТАКТИРАЈТЕ со ПРОДАВАЧОТ АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ДАЛИ ТОА ОДГОВАРА на ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД ИЛИ НЕ!.Совршена замена за ОЕМ опашка светла. 【Премиум led монистра】На rzr опашка светла led монистра може да работи за повеќе од 30000 часа.Ќе добиете 2 парчиња црна домување лер опашка светла.ДОБРО СПАКУВАН. 【Лесна инсталација】Задните стоп светилка е plug&play,заменете го оригиналниот rzr задна кочница светла dierctily.Кочница светлина опремени со светилка мушка заштита за подобро да се избегне трепка или неуспех.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне