• Свеж
Boho Шема Играчка Забавува Круг Платно Организатор Кошница Складирање Бин Водоотпорен за Деца Спални Бања Перење Забавува 2040142

Boho Шема Играчка Забавува Круг Платно Организатор Кошница Складирање Бин Водоотпорен за Деца Спални Бања Перење

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Организираме Сè : На перење забавува обезбедува привлечни и лесни решение за многу складирање потреби, како Облека за Складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Домашен Текстил за Складирање, Играчка Складирање, Играчка за отпадоци,Играчки кутија ,Дете забавува, перење кошница,Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање.Материјал опис : надворешниот платно, поставата е направен од бел ЈП ткаенина, и рачката е изработена од дебел памук јаже.Периферни печатење (фиксна црно на дното, бели фиксни на лигавицата).Големина Опис : Дијаметар 50.8*Висина 35.56 cm (20*14in).Лесен за употреба и Перење : На перење забавува усвои расклопна дизајн, опремени со рачки .Тоа е лесен и пренослив за користење, чување, и да се пресели во склопот.Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.Одлична Услуга : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Пакетот Вклучува : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне