• Свеж
Niocaa Креативни Две-Слој Шупливи Пластични Полица Десктоп Складирање Багажник

Niocaa Креативни Две-Слој Шупливи Пластични Полица Десктоп Складирање Багажник

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

Се продава 1 buc, големина : 21.5*14*20cm, материјал : ПП.Постојат многу бои да се избере од; бела, сина, розева, виолетова, зелена.Можете да ги чувате во шишиња зачини, тегли, тегли или кујнски прибор, како што се чинии, лажици, сечење на табли, итн.Изработени од еколошки PP материјал, нема чуден мирис, нема BPA, безбедни и сигурни.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се справи со вас како е можно поскоро.Niocaa креативни две-слој шупливи пластични полица десктоп складирање рек Продаваат 1 buc, големина : 21.5*14*20cm, материјал : ПП Постојат многу бои да се избере од; бела, сина, розева, виолетова, зелена Можете да ги чувате во шишиња зачини, тегли, тегли или кујнски прибор, како што се чинии, лажици, сечење на табли, итн.Изработени од еколошки PP материјал, нема чуден мирис, нема BPA, безбедни и сигурни.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се справи со вас како е можно поскоро volume_up content_copy споделување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне