• Свеж
ПИНА Мало Куче Темперамент за Мали Кучиња Не се Повлече Без Задави Кутре Темперамент за Кученце Обука, Дише Чекор-во Воздух Куче Harnesses, Момче Девојка Куче Вест Темпе

ПИНА Мало Куче Темперамент за Мали Кучиња Не се Повлече Без Задави Кутре Темперамент за Кученце Обука, Дише

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Стави подигнат првпат во областа каде што миленичиња спие, миленичиња ќе се чувствуваат безбедно за работи со свој мирис.Барај клучни зборови од страна на "ПИНА" + тип, како "пина подигнат".9) за M, И ако ви се најде темперамент не одговара за вашите миленици, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за слободна размена.Ви благодариме за вас да купите со ПИНА.Во ретки случаи, ќе брод вашата нарачка од нашиот дистрибутер склад кои ќе пристигнат неколку дена подоцна.Може да се види други ПИНА темперамент за продажба подолу. 【ПИНА Миленици Заштита на Технологија】Секој ПИНА производи, пред се продаваат, ПИНА ќе тестирање и подобрување одново и одново, за да се спречи миленици од се повредени во употреба.Шест месеци производство gurantee. 【30 години да се Носат & Lock, Подготвени за Извршување на】Користите едноставен дизајн и издржливи брзи предвремени токи.И вест-тип дизајн рамномерно дистрибуира притисок врз јажето за да градите и рамениците, намалување на домашни миленици тело притисок.Обидете се да се носат, и даде некои награди по успешно. 【Им помогне на домашни Миленици се Најде Најсоодветен Подигнат】ве Молиме мерка Вратот Firth & Градите Дебелина прво, единица е инчен, (11-11.Ве молиме обидете се подигнат на првиот, контакт ако постои соодветен прашање. 【Засилен Рефлексивни Бендови, Стрес дисперзија дизајн】Рефлексивни Ремени Зголеми вашите миленици безбедност под лоша светлина .Враќање за наплата/размена можат да бидат обработени за подигнат во resellable состојба.Ве молиме изберете големина/боја за да ги видите на превозот опции.Подготвени за одење, трчање, планинарење, обука со вашите миленици во секое време!.Можете да ги најдете нашите производи во многу начини : .Посетете ја нашата брендови продавница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28