• Свеж
Sunfar 95 Компјутери 3D Пеперутка Ѕид Налепници Ѕид Decals Оркестарот со Двострано Лепливи Ленти за Спална соба и Дневна Соба Прозорец Decals(5 Листови)

Sunfar 95 Компјутери 3D Пеперутка Ѕид Налепници Ѕид Decals Оркестарот со Двострано Лепливи Ленти за Спална

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Пеперутка налепници изработени од ПВЦ водоотпорен, добар квалитет, не е лесно да се оштети.ПОВОД КРАСАТ : Оваа пеперутка ѕид decal е погодна за многу наврати.Тоа е првиот украс на роденден, свадби, бебето тушеви, годишнини, семејни дружења, mantelpiece декорација, итн.Лесно да се Држиме : Лесно да лупам и лесно да се Држи, и може да се користи на било суво, можете да се применуваат вашиот decals без неред или кавга брзо.Издржливи & Обновливи : Може да се користи повеќе пати, Пеперутка ѕид decals можат да траат долго време, Лесно да се чисти и да се користи повторно. 100% ЗАГАРАНТИРАНО со ДОБРИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 18-месечен гарантен и брз одговор & пријателски услуги на клиентите.Ако кој било проблем, pls се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Sunfar 19 Компјутери 3 D Пеперутка Ѕид Налепница со двострано Лепливи Ленти за Спална соба И Дневна Соба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне