• Свеж
Двојно Куче Чаши Куче, Мачка Покрена Пет Чаши Дрво Покачена Куче, Мачка на Храна и Вода Чаши Стојат Фидер Керамика Чинии

Двојно Куче Чаши Куче, Мачка Покрена Пет Чаши Дрво Покачена Куче, Мачка на Храна и Вода Чаши Стојат Фидер Керамика

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

▶Машина за миење садови-безбедно за лесно чистење. ▶Со дрво база, не се плаши од домашни миленици одлевање сад. ▶ ЗДРАВА ЈАДЕЊЕ ИСКУСТВО : Покачена куче храна јадење обезбедува здрава исхрана позиција дека помага варењето на храната. ▶Изработени од керамика материјал, мазна површина, издржливи во употреба. ▶Апликација : Погоден за вашето домашно милениче кучиња, мачки, puppies и мачиња да се користи, совршен за одржување суво kibble, мокра храна, третира, или вода.Опис : Лесно да се clean Can се користи за храна и water Condition : Бренд new Material : Дрво, ceramics Optional Боја : Бамбус , Oak Size : 18.5x17.5x13 cm/7.3x6.9x5.12 инчен,35x17.5 cm/13.8x6.9 inch Package Листа : 1 x Милениче сад Информации : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Trixie Милениче Додаток
  • Свеж
Се проценува:

Trixie Милениче Додаток

TRIXIE поддржува поморски заштита на проекти врз основа на продажба на собирање и на тој начин се придонес�

DEN 1588.80