• Свеж
piRAtus8ileV Налепница Нордиските Стил Триаголник Отстранлив Ѕид Налепница Децата Соба Прецизност Заштита на Животната средина Ѕид Налепница на Сребрена Позадина Ѕид ?

piRAtus8ileV Налепница Нордиските Стил Триаголник Отстранлив Ѕид Налепница Децата Соба Прецизност Заштита на

Buyers rating:
DEN 2251.20

Од стока

Можете да додадете свој уникатен стил во минути.Може да се примени на многу различни видови на површини.Акрилик материјал, не-токсични, заштита на животната средина.Можете да го отстраните ѕид уметност decal без оштетување на ѕидот.Карактеристики : самолепливи, Ѕидни Украси, Триаголник Дизајн, Отстранлив.Спецификации : Акрилик материјал, не-токсични, заштита на животната средина.Можете да го отстраните ѕид уметност decal без оштетување на ѕидот.Може да се примени на многу различни видови на површини.Можете да додадете свој уникатен стил во минути.Точка Име : Ѕид Налепница Количина : 10 Pcs/21 Pcs/42 Pcs (Изборен) Материјал : Акрилик Карактеристики : самолепливи, Ѕидни Украси, Триаголник Дизајн, Отстранлив S Големина : Страна Должина : 4cm/1.57", 42 Pcs (Прибл.) М Големина : Страна Должина : 6cm/2.36", 21 Pcs (Прибл.) L Големина : Страна Должина : 8cm/3.15", 10 Pcs (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 Постави на Ѕид Налепница (10/21/42 Pcs).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне