• Свеж
Бен-Av-RDTECH Еколошки Убава Милениче Ќебе M-L домашно МИЛЕНИЧЕ-ЕКО Куче Ќебе за Големи или Средни Кучиња - Топло, Трајни Микро Кадифен Ткаенина за Заштита на Мебел - Сина

Бен-Av-RDTECH Еколошки Убава Милениче Ќебе M-L домашно МИЛЕНИЧЕ-ЕКО Куче Ќебе за Големи или Средни Кучиња -

Buyers rating:
DEN 477.60

Од стока

77 фунти (425 грама) * ДИЗАЈН : француски Булдог на сина позадина * ЛЕСНА ГРИЖА : Машина мие и сува ПРИТИСКАМ во чекор СО ВАШИТЕ четириножни ПРИЈАТЕЛИ Ние луѓето не сме сами, кога станува збор за почитување на пријатна, топло ќебе, во која да се тркалаат.ЗА СОПСТВЕНИЦИТЕ на домашни МИЛЕНИЧИЊА КОИ се ГРИЖАТ - Ние ви донесе крајната мека и пријатна милениче фрлиле ќебе за вашиот кожен пријател.Ова се џвака отпорни куче ќебе од домашно Милениче-Еко е совршен cuddly ќебе за вашиот медиум за големо куче.Ние ги користиме само најдобрите ткаенини и производствени практики за да се осигура дека ние ви донесе на безбеден производ за вашиот најдобар пријател и еколошки одржлив производ за животната средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне