• Свеж
Тревис Konecny Филаделфија Флаери Autographed Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Тревис Konecny Филаделфија Флаери Autographed Хокеј дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Buyers rating:
DEN 1259.76

Од стока

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Ова пак е лично на рака потпишан од страна на Тревис Konecy.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тревис Konecny сувенири.Филаделфија Флаери сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне