• Свеж
Lafeber Класичен Nutri-Бобинки Conure Храна, Направени со Не-ГМО и Човечки-Одделение Состојки, за Conures, 10 мл

Lafeber Класичен Nutri-Бобинки Conure Храна, Направени со Не-ГМО и Човечки-Одделение Состојки, за Conures,

Buyers rating:
DEN 227.76

Од стока

ПРЕХРАНБЕНО ЗАВРШИ ХРАНЕЊЕТО CONURE ПТИЦА ХРАНА : формулиран од страна на врвот на птиците ветеринари и птичји нутриционисти; нуди два пати на хранењето на пелети и истата ја заврши исхрана.СУПЕРИОРЕН ФОРМА ЗА ХРАНЕЊЕТО : круг Nutri-Berrie форма нуди важно клун игра и вежби, што помага да се спречи птица досада и пердув подигање.НЕ-ГМО И ЧОВЕЧКИ-ОДДЕЛЕНИЕ СОСТОЈКИ : без вештачки бои, вкусови, или конзерванси.БОГАТА СО АНТИОКСИДАНСИ & ОМЕГА 3 И 6 ИЗБАЛАНСИРАНИ : им помогне на поддршка на здрава кожа, пердуви, и имунолошкиот систем. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : ние сме мала фамилијарна компанија што работи напорно за да се произведе гастрономски милениче птица храна, која е причината зошто ние сме убедени нуди 100% гаранција за квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Слатка Жетвата Macaw Птица Храна
  • Свеж
Се проценува:

Слатка Жетвата Macaw Птица Храна

100% Природни состојки, со додаден витамин и минерали.Тројно исчистени.Тројно исчистени.Не содржи додате�

DEN 678.48
Catappa Остава за Пустиник Ракови
  • Свеж
Се проценува:

Catappa Остава за Пустиник Ракови

Одличен начин да се задржи влажноста нивоа повисок во вашиот комплет.Ракови, исто така, ќе nibble на нив што

DEN 102.48
C & S Производи Woodpecker Радост, 12-Парче
  • Свеж
Се проценува:

C & S Производи Woodpecker Радост, 12-Парче

Не се топи suet тесто за годината диви woodpecker хранење.C Прави вашиот двор вклучена неодолива на диви птици, �

DEN 268.80