• Свеж
1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ/AU да Италија италијански Патнички AC Адаптер Приклучок Конвертор

1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ/AU да Италија италијански Патнички AC Адаптер Приклучок Конвертор

Buyers rating:
DEN 1840.80

Од стока

1 КОМПЈУТЕР Универзална велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ/AU да Италија италијански Патнички AC Адаптер Приклучок Конвертор.Развиените Земји се Проценува Време на Испорака : 7-17 дена(trackable),Други земји се Проценува време на испорака : 8-30 дена.- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ако тоа не е доставен во рамките на одредено време, или ако тоа не е на задоволително ниво.Вие само треба да испрати наплата на барање и ние ќе ви вратат во целост.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Отценети : 10 A 250 V Боја : Црна Погоден За Област : Италија, Уругвај(Пломба Начин).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

1Pcs Нови T9G0141203 Моќ Модул
  • Свеж
Се проценува:

1Pcs Нови T9G0141203 Моќ Модул

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 2035.20
PowerMax 75 amp Конвертор
  • Свеж
Се проценува:

PowerMax 75 amp Конвертор

Автоматско трифаза полнење на батеријата одржува вашата батерија е животот со три номинален напон изле

DEN 4891.20
SD-100B-12 Значи И Моќ Конвертор
  • Свеж
Се проценува:

SD-100B-12 Значи И Моќ Конвертор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1135.44