• Свеж
LEOFOTO MPG-01 Страна Седло Брзина / Спорт Monopod Навалите Главата Arca / РПС Компатибилен Идеален за Долго Telephoto Леќи

LEOFOTO MPG-01 Страна Седло Брзина / Спорт Monopod Навалите Главата Arca / РПС Компатибилен Идеален за Долго

Buyers rating:
DEN 4056.00

Од стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Идеален за Долго Telephoto Леќи.Идеален за Спорт / Birding.Arca / РПС Dovetail на База За Менгеме Mounting.Net Тежина 325g (11.5 мл).Висина 80mm. (3.15").Менгеме Ширина 63mm (2.5").Должина 106mm (4.17"). 3/8" Женски Монтажа Штекер.Голема Удобно Заклучување Knob.Вклучува 2 Безбедност Завртки & Ален Клуч.LEOFOTO MPG-01 Страна Седло Брзина / Спорт Monopod Навалите Главата Arca / РПС Компатибилен Идеален за Долго Telephoto Леќи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне