• Свеж
Патување Приклучок Адаптер (Тип Б),Vsanstar Универзална Патнички Адаптер за САД,Јапонија,Канада,Филипини - 3 Pack [Основани & Универзална]

Патување Приклучок Адаптер (Тип Б),Vsanstar Универзална Патнички Адаптер за САД,Јапонија,Канада,Филипини -

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

За тоа треба посебна чекор надолу трансформатор што ги продаваат во нашата продавница.Овој стил на приклучокот е главно се користи во САД, Канада, Мексико, Јапонија, Американска Самоа, Anguilla, Антигва, Aruba, Бахами, Barbados, Бермуди, Боливија, Бразил, Камбоџа, Cayman Острови, Колумбија, костарика, Куба, Еквадор, Ел Салвадор, Гвам, Гватемала, Гвајана, Хаити, Хондурас, Јамајка, Никарагва, Панама, Перу, Филипини, Puerto Rico, Тахити, Венецуела, Виетнам, Девствени Острови (САД& Британски).Мини дизајн, лесен за чување, совршен за патување.Овој Приклучок адаптер работи во САД, Јапонија, Канада,Мексико , Јапонија ЦИЕ 7/16.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Внатрешната : чиста бронза обезбедува најдобрите спроводливост/ Надворешна : домување е направен од страна на новите оган-доказ Поли-карбонат За ова НИ адаптер.НИ Адаптер Карактеристики : 100% Сосема Нов Црна боја Универзална Патување Моќ Приклучок Адаптер 3 pin ни приклучок адаптер Лесно да се конвертира велика БРИТАНИЈА/ЕУ/САД приклучоци за НАС Дури и прилагодлива за Австралиски вид приклучоци.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ова патување адаптер НЕ КОНВЕРТИРАТЕ НАПОН.Максимален Капацитет До 2500 Вати (max 250 Volt, 10).Тип Б Земји и Области : .Универзален Приклучок Адаптер за Стандард САД Штекер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PowerMax 75 amp Конвертор
  • Свеж
Се проценува:

PowerMax 75 amp Конвертор

Автоматско трифаза полнење на батеријата одржува вашата батерија е животот со три номинален напон изле

DEN 4891.20