• Свеж
xigua Polka Точка Круг Складирање Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки за Бања, Играчки Соба, Спална соба, Расадник, Подарок Кошница

xigua Polka Точка Круг Складирање Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки за Бања, Играчки Соба, Спална

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.Совршен перење забавува за бебе девојки градинка, дом, канцеларија, плакарот организатор, спална соба, бања, колеџ ученичкиот дом, итн. 【МАТЕРИЈАЛ】 - Овој круг перење кошница е направен од висок квалитет на полиестер со ЈП водоотпорен слој да се задржи зачувани ставки сува, тоа е лесен со трајни рачки, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн.7 во ( дијаметар ) / 47 см ( висина ) x 40 см ( дијаметар ), Погодно големина со капацитет за 30+ облека.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Овој круг облека попречи е погодна за чување валкана облека за перење, место во kid 's' простор за складирање на играчки, книги и други предмети за домаќинството, одржување на домот чист и уреден.5 во ( висина ) x 15.МАТЕРИЈАЛ за Овој круг перење кошница е направен од висок квалитет на полиестер со ЈП водоотпорен слој да се задржи зачувани ставки сува, тоа е лесен со трајни рачки, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.Тоа е водоотпорен, dustproof, лесен и пренослив за користење, чување, и да се пресели во склопот. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 - На перење забавува усвои расклопна дизајн, опремени со рачки и патент капак капак.【ГОЛЕМИНА】 - 18.Совршен перење забавува за бебе девојки градинка, дом, канцеларија, плакарот организатор, спална соба, бања, колеџ ученичкиот дом, итн. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】 - Овој круг облека попречи е погодна за чување валкана облека за перење, место во kid 's' простор за складирање на играчки, книги и други предмети за домаќинството, одржување на домот чист и уреден. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за Вашето задоволство е голема чест за нас, па ние гарантираме за да понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку за производ во рок од 30 дена. 【30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА】 - Вашето задоволство е голема чест за нас, па ние гарантираме за да понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку за производ во рок од 30 дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне