• Свеж
Украси Круг Трим Звучникот Елоксирани Алуминиумски Автомобил Вратата Аудио Звучници Прстени За Хонда 10 Генералот Граѓански 2017 2018 2019 2020

Украси Круг Трим Звучникот Елоксирани Алуминиумски Автомобил Вратата Аудио Звучници Прстени За Хонда 10 Генералот

Buyers rating:
DEN 1199.76

Од стока

За Хонда 10 Генерација Граѓански 2016 2017 2018 2019 2020 година. Направени според оригинални делови за автомобили, совршено се вклопи во вашиот Хонда 10 Генералот Граѓански.Може да ги покрие гребење и оштетување, и бидете на вашиот автомобил повеќе лични.Материјал : висок квалитет на алуминиум, парична казна површина, не се лизга, носат-отпорни, силна отпорност на корозија.Направен според оригиналното возило големина.Совршено одговара на вашето возило.Подобрување на вашиот 10 Генералот Граѓански е за внатрешни работи.Направете вашиот автомобил различни и повеќе лични.Ако ви треба други додатоци, можете да направите пребарување за "GZXin Wei за Граѓански" или контактирајте со нас.Одговара За Хонда 10 Генерација Граѓански 2016 2017 2018 2019 2020 Please внимателно проверете дали вашето возило е погоден за овој производ пред да купите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние обезбеди најдобра услуга.Кога температурата е под 15 целзиусови степени или 60 степени Целзиусови, тоа е препорачливо да се загрее лента со топол воздух пиштол прво.Ако тоа е копчето прстен, можете да го инсталирате директно.Ги исчистите површината да биде вметнат пред инсталацијата, и притиснете правилно по pasting.Овој додаток е врз основа на оригиналната 10 Генералот Граѓански делови и совршено се вклопува.Ако ви треба други Хонда Граѓански производи, можете да направите пребарување за "GZXin Wei за Граѓански" или контактирајте не директно.Ние ќе ви обезбедиме со сродни производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне