• Свеж
VHT SP954 Винил Боја на Јаглен Сива Сатен Може да - 11 оз.

VHT SP954 Винил Боја на Јаглен Сива Сатен Може да - 11 оз.

Buyers rating:
DEN 400.56

Од стока

Го враќа или промени бојата на било винил тепих.Идеален за употреба на тврд или свитливи винил, симулирани кожа или од пластика.Висок метален формула обезбедува тесна печати на плута, хартија и метал дихтунзи.Внимателна подготовка е од суштинско значење и сите остатоци од нечистотија, силикони производи, винил, гума protectants, масла, како и greases мора да бидат отстранети.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.VHT SP954 Јаглен Сива Винил Боја за винил или carpeting враќа или промени бојата на било винил тапацир, места и да се намали, или кратка дремка carpeting најдени во денешните возила, чамци и watercraft.Тоа е идеален за употреба на тврд или свитливи винил, симулирани кожа или од пластика.VHT Винил боја не е боја но вистинската боја, кој трајно го промени боја на подлога.Тоа е исклучително отпорни на напукнување или исчезнува.Внимателна подготовка е од суштинско значење и сите остатоци од нечистотија, силикони производи, винил и гума protectants, масла и greases мора да бидат отстранети.Нецелосни подготовка нема да се произведува задоволителни резултати.Следете ги сите етикета инструкции за секој може да ги користат со посебно внимание како бои се постојани.VHT винил бои суши на допир за 30 минути и темелно текот на ноќта.Без лекување е потребно.VHT Винил Боја за винил и carpeting враќа или промени бојата на било винил тапацир, места и да се намали, или кратка дремка carpeting најде во денешна автомобили, бродови и watercraft.Тоа е идеален за употреба на тврд или свитливи винил, симулирани кожа или од пластика.Тоа е исклучително отпорни на напукнување или исчезнува.Внимателна подготовка е од суштинско значење и сите остатоци од нечистотија, силикони производи, винил и гума protectants, масла и greases мора да бидат отстранети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне