• Свеж
Птичји кафез Ѓердан Птичји кафез Pendant Птичји кафез Накит

Птичји кафез Ѓердан Птичји кафез Pendant Птичји кафез Накит

Buyers rating:
DEN 95.76

Од стока

Птичји кафез Ѓердан Птичји кафез Pendant Птичји кафез Накит.Велигденски подарок за Денот на Мајката подарок за Денот на Таткото подарок ноќта на Вештерките подарок за Денот на Благодарноста подарок.Фестивал подарок;Одмор подарок за Св. Валентин подароци.Божиќ подароци за Нова Година е Ден подарок девојка подарок дечко подарок мајка подарок ,.татко подарок наставник подарок,Свети Патрик Ден подарок Меморијалниот Ден подарок.Кога ќе го купите овој оглас ќе добиете pendant 1, 1 појавување на синџир + Сопствени дизајни и трговија на големо наредби се секогаш добредојдени!Едноставно пратете ни convo.PENDANT ДЕТАЛИ + сликата е отпечатен на премиум мат фото хартија за најдобар јасност и боја + Сет под печката-отпуштен од работа, domed стакло што magnifies на сликата и дава 3-d изглед + Pendant големина : Вашиот избор на 1" (25мм) приближно големина на монета или 1.25" (30мм) + Секој pendant е рачно изработени во нашето студио СИНЏИР ДЕТАЛИ + Сите синџири се 24" + Ако сакате пократок синџир,ве молиме да ни каже. + Доведе слободни / никел слободни / кадмиум слободни + носат широк спектар на бои.Вашиот pendant ќе дојде со појавување на синџир, освен ако барањето различни бои од листата подолу.Едноставно ни испратите белешка на касата со боја и стил на вашиот избор.Синџир, 24" или може да се намали за да се пократки должина Вашиот нов pendant ѓердан е отпорен на вода , водоотпорен .Оваа слика е во јавна сопственост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

YML Одгледување Кафез, Бела
  • Свеж
Се проценува:

YML Одгледување Кафез, Бела

Целокупната димензии : 18" H x 30" W x 18" D Повлече пластичен послужавник за лесно чистење.Една 3 полица застане

DEN 4556.64