• Свеж
Sliver 1/4 инчи Железо Прецизност Tripod Топката Главата Камера Завртка(5pcs

Sliver 1/4 инчи Железо Прецизност Tripod Топката Главата Камера Завртка(5pcs

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

1/4 инчи завртки со користење на стандардни дизајн за завртка дупки со 1/4 инчи камерата и леќа.Може да биде заменет од страна на некои модели од брзо ослободување плоча навртки или заградата завртка.Изработени од Железо материјал.Сосема нов и висок квалитет.Големина : 12*6.5 mm. 1.Камерата завртка за tripod топката главата брзо ослободување плоча. 2.Материјал : Железо 3.Големина : 12*6.5 mm 4.Тежина : 2g 5.Пакување : Пластична кеса 6.Површински третман : Никел позлатен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне