• Свеж
Kipp 03025-08 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers, Pin Стил, Дупчиња, Стандард Крајот Притисок, Метрички, М8 Нишка (Пакување од 10)

Kipp 03025-08 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers, Pin Стил, Дупчиња, Стандард Крајот Притисок, Метрички, М8

Buyers rating:
DEN 1739.76

Од стока

Телото во Нерѓосувачки челик квалитет класа 5.8. Притисок Pin во не ' Рѓосувачки Челик.Природен Крај.Земја на потекло : Германија.Телото на челик квалитет класа 5.8; Притисок Pin во челик; пролетта во пролет челик класа D. Црна оксид заврши; Топката Закорави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Клипот, Пролет, СКОПЈЕ, 3/8-16, 1-1/8, PK5
  • Свеж
Се проценува:

Клипот, Пролет, СКОПЈЕ, 3/8-16, 1-1/8, PK5

Крајот Сила Почетна (Lb.) : 5.50 Тип : Со Елемент За Заклучување.Крајот Сила Конечниот (Lb.) : 14.50 Клипот : 303 ' Рѓо�

DEN 3693.60
Клипот, STL, 55/64inL, M10x1.5,158 lb, PK5
  • Свеж
Се проценува:

Клипот, STL, 55/64inL, M10x1.5,158 lb, PK5

Сила : Тешки, Топката Материјали : Челик, На Крајот Сила Почетна (Lb.) : 1.58 Пролет Клипот, Без Елемент За Закл

DEN 2035.20