• Свеж
Епски Осветлување OE Стил Замена Задна Кочница Опашка Светла Собранието Компатибилен со Ford 1998-1999 Ranger [ FO2800121 FO2801121 F87Z13405BA F87Z13404BA ] Лево Возачот и Право на Патникот Стра

Епски Осветлување OE Стил Замена Задна Кочница Опашка Светла Собранието Компатибилен со Ford 1998-1999 Ranger

Buyers rating:
DEN 1302.24

Од стока

Задна Кочница Опашка Светла Лево Возачот И Право На Патникот Страни Пар. 100% Сосема Нови во Кутија Никогаш не Се Инсталирани Пред.Двете Лабораторија и Возила Тестирани за да се Обезбеди Највисок Националната Безбедност и Fitment Стандарди.Приклучокот N' се Игра Подготвени За Инсталирање & Право на Користење Надвор Од Кутијата Без Жици или каква Било Измена е Потребно.Ги исполнува ОЕМ Спецификации SAE & ТОЧКА Одобрени.Задна Кочница Опашка Светла Собранија Лево Возачот и Право на Патникот Страни Pair FEATURES - DOT/SAE во Согласност - OE Стилизирана & Опремени Замена Product Parts Link Број : FO2800121 FO2801121 OEM Број : F87 Z-13405-BA F87 Z-13404-BABulbs и Додатоци Notice Please имајте на ум дека стандард на производ понуда не вклучува светилки.Некои пакети може да содржат светилки и други додатоци, како дел од производителот промоција.Овие светилки и додатоци не се покриени со гаранција.Гаранцијата важи само за главната собранието.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред да се направи купување.FITMENTSome скратува може да не бидат компатибилни со секој модел година.Ве молиме проверете со Компатибилноста Алатка на врвот од страницата за да се обезбеди компатибилност пред да се направи купување.Форд Ренџер 1998 1999 Година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне