• Свеж
Yocada Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee Совршен за Туш Бања, Кујна Дома Плочка домашно Милениче Коса Крзно Кат Мермер Стакло на Прозорец за Вода за Чистење Долго

Yocada Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee Совршен за Туш Бања, Кујна Дома Плочка домашно Милениче

Buyers rating:
DEN 381.12

Од стока

Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee : Со вкупно 2 microfober влошки, 2 во 1 употреба, можете да го користите TPR дел за да ги избрише вода и други нечистотии без нула, и да го користите крпа дел да апсорбираат вода без протекување.Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee : Флексибилна глава, bendable, нема да се скрши.И може да се прилагоди на пол како вашата желба.Пол може да се прилагоди за да 52.7 инчен најмногу.Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee : ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Не треба да се користи прекумерен напор да се исуши подови и површини.Едноставно се однесуваат на некои светлина притисок на вода squeegee да одам на работа.Кат Squeegee 2 во 1 Гума Метла Прозорец Squeegee : Да се суши кат површина ефикасно и да се отстрани нечистотијата и косата лесно.Погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања и, исто така може да се користи како прозорецот squeegee.Нашите Yocada бренд е пријавен и има големи фабрики за поддршка, па ако наидат на проблем при користење на производот, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим за поддршка.Ние ќе искрено ви послужи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите
  • Свеж
Се проценува:

Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите

Содржината на ова рамки може да се користи за да се направи осум клупи и осум ѓубре кантите.Наставата е п

DEN 744.00
Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина
  • Свеж
Се проценува:

Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина

8инчен Progrip Squeegee; достапни во различни големини.Незаменливи долготрајни редеаслободен силиконска гума �

DEN 381.84
Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење
  • Свеж
Се проценува:

Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење

Со чистење на настава.Се што е потребно да се чисти ѕидови, прозорци и тавани во организирана најлон за н

DEN 5149.92
Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка
  • Свеж
Се проценува:

Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка

32" се справи.Изработени од дрво.Боја : црвена.Дршката е навој.Одговара на сите Carrand стандард squeegee глави.За

DEN 71.76