• Свеж
Детали Четка Сет за во Автомобил со Детали Четка за Полнење - 5 Различни Големини PP Коса Advanced Детали Четка,Четки Совршен за Чистење Тркала,Внатрешни работи,Надворе?

Детали Четка Сет за во Автомобил со Детали Четка за Полнење - 5 Различни Големини PP Коса Advanced Детали Четка,Четки

Buyers rating:
DEN 184.56

Од стока

◆ Повеќе големини ◆ 5 различни големини на четки може лесно да одговара на вашите потреби, без разлика дали тоа е чистење гуми или прозорец празнини, Напредни автомобил Детали Четка во собата е вашиот добар избор. ◆ Чисти господар ◆ четка должина е доволен за да се лесно да се истражуваат повлечи орев и чистење на тесен простор.Мекото PP волна нема да го оштети или нула деликатна тркала.Дајте му на вашиот автомобил нов изглед. ◆ Квалитетна услуга ◆ 100% поддршка гаранции сте целосно задоволни со производот или примите наплата, 24 часа услуги на клиентите е-мејл поддршка.Сега нарачате и ќе се добие добар автомобил детали четка во собата и нашите квалитетна услуга. ◆ Широк спектар на употреба ◆ Погоден за отвори, тркала, гуми, венчиња, краци, велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, RVs, чамци, моторот прегради, издувни цевки, браници, внатрешни fenders, шасија системи, итн. ◆ Лесен и пренослив ◆ Овие автомобил чистење со четки се многу светлина и лесно да се носат и продавница.Тие ќе ви помогнат да се чисти секој агол на автомобил ефикасно.Тип : Brush Usage : Авто cleaning Pack : 5 различни големина / SETMaterial : Пластика се справи & PP hair Packing Големина : 8.66 x 5.51 x 0.79 Inch Car Детали Четка Должина : 08#:7.6 IN10#:8.2 IN12#:8.4 IN14#:8.8 IN16#:9.2 INWHY ИЗБЕРЕТЕ НАС?*Анти-roll Anti-roll косата,не е лесно да се скрши,совршен резултат.*Innovation High квалитетни PP четка hair Chemical отпор и екстремно издржливи.*Лесно working Car детали четка.5 различни големина четка.Easy auto работат на различни област.*Higer efficient Ergonomic дизајн,Удобно да се одржи и да го користите.Високо ефикасна работа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне