• Свеж
Gaeirt Висок Стол Перница, Дише Висок Стол Мат за Бебе Висок Стол Перница за Шетач Капак(【Малку Чудовиште】)

Gaeirt Висок Стол Перница, Дише Висок Стол Мат за Бебе Висок Стол Перница за Шетач Капак(【Малку Чудовиште】)

Buyers rating:
DEN 494.16

Од стока

【УДОБНО СУНЃЕРОТ】 : перница материјал е сунѓер.Ова е затоа што сунѓер е помек и поудобно, обезбедување удобно искуство за слатки бебиња. 【ЕДНОСТАВЕН за УПОТРЕБА】 : висок стол перница е лесно да се инсталира и да ги отстрани можете да го користите висок стол подлога со доверба да ги задоволи секојдневните потреби. 【КАКО да се ИСЧИСТИ】 : Погоден за миење на рацете, затоа што машината за перење е премногу tensioned и чаир перница е лесно да се оштетат. 【ЗАБЕЛЕШКА】 : Нашата перница е погоден за повеќето високи столови на пазарот.Може да постојат некои високи столови кои не можат да се користат.Ве молиме да се комбинираат нашите опис и слики да го изберат висок стол кој ви одговара. 【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】 : Не само што може да се користи како бебе висок стол перница, но исто така и како шетач маска, автомобил перница и бебето подлога.Функција : 1. ЕДНОСТАВЕН за УПОТРЕБА : висок стол перница е лесно да се инсталира и да ги отстрани можете да го користите висок стол подлога со доверба да ги исполни вашите дневни needs2. УДОБНО СУНЃЕРОТ : перница материјал е сунѓер.Ова е затоа што сунѓер е помек и поудобно, обезбедување удобно искуство за симпатична babies3. ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Не само што може да се користи како бебе висок стол перница, но исто така и како шетач маска, автомобил перница и бебето pad4. Answer : ___________________________ NOTE : Нашата перница е погоден за повеќето високи столови на пазарот.Може да постојат некои високи столови кои не можат да се користат.Ве молиме да се комбинираат нашите опис и слики да го изберат висок стол, која одговара на you5. КАКО да се ИСЧИСТИ : Погоден за миење на рацете, затоа што машината за перење е премногу tensioned и чаир перница е лесно damaged Specification : Предмет Тип : Висок Стол Pad Material : Сунѓерот Пакет Листа : 1 x Висок Стол Подлога.

Карактеристиките

Item Type:
High Chair Pad
Material:
Sponge
Package List:
1 x High Chair Pad :

Вака можеби ќе ви се допадне