• Свеж
Вител Оптика Strikefire II Црвена Точка Поглед

Вител Оптика Strikefire II Црвена Точка Поглед

Buyers rating:
DEN 4776.00

Од стока

Новиот 2019 Strikefire II Red Dot е солиден, сигурен црвена точка поглед дека е дома и во голем број на снимањето апликации, овозможувајќи им на корисниците да работат меѓу 11 прилагодувања за осветлување со најниска две поставки се ноќ визија компатибилни.Со естетика и функционалност во умот, моќта контроли се во задниот дел на Strikefire за лесен пристап.На Strikefire II Red Dot работи надвор CR2 батеријата и е надграден со подобрување на животниот век на батеријата до 80, 000 часа по поставување 6. На форумот конзолни планината се дадени, што ќе ви овозможи да се движат пред очите очекуваме да се користи во врска со зголемувачот и копија железо знаменитости сите се на иста железница.Целосно мулти-обложени леќи се обезбеди чиста и светла, unobscured точка на гледање.Неограничен око олеснување овозможува брза целна стекнување.На еден-парче chasis е компактен и лесен, но сепак обезбедува shockproof перформанси издржи и одвратна и влијание.Азот очистен и о-прстен пломби се обезбеди fogproof и водоотпорни перформанси.Вклучени Компоненти : Strikefire Ii Црвена Точка (Led Надградба).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне