• Свеж
chaqlin Расклопна Перење Забавува, Круг Памук, Лен Перење Кошница, Големи Складирање Корпа за бебе соба Забавува и Детска Соба

chaqlin Расклопна Перење Забавува, Круг Памук, Лен Перење Кошница, Големи Складирање Корпа за бебе соба Забавува

Buyers rating:
DEN 1072.80

Од стока

Дизајн со меки рачки се лесни за транспорт без физички напорно.Тоа веднаш може да се застане без инсталација колку што ви се тресат тоа.И тоа држи до себе прилично добро, дури и кога е празна Ефикасна простор saver за секоја соба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне