• Свеж
Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Buyers rating:
DEN 672.00

Од стока

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Материјали : челик Боја : сребро Вклучува : (1) Полица пост 74"h Ширина : 1" Заврши : Хром Земја на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Полица Пост, На Висина Од 86 Во., Ширина 1 In., Длабочина 1 In., Материјал Челик, Боја Сребрена, Заврши Хром, Вклучува (1) Полица пост 74 Во.ж, За Употреба Со Shelving Единици, Стандарди NSF'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64