• Свеж
БРАЈАН ЕЛИОТ ПОТПИШАН СЕНТ ЛУИС БЛУЗ ХОКЕЈ дух пакостник AUTOGRAPHED СЕНАТОРИ ГРБ J9

БРАЈАН ЕЛИОТ ПОТПИШАН СЕНТ ЛУИС БЛУЗ ХОКЕЈ дух пакостник AUTOGRAPHED СЕНАТОРИ ГРБ J9

Buyers rating:
DEN 1934.40

Од стока

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на потпишани спорт и забава предмети.Во текот 5,400 огласи за .Точни и безбедни од 1 работен ден превозот.Бесплатни USPS Приоритет Пошта на сите предмети!!.Вие сте гледање на БРАЈАН ЕЛИОТ потпишан хокеј дух пакостник.Потпишан со трајна боја пенкало за да се обезбеди тоа никогаш нема да згаснат.Сите објекти ги продаваат се добиени во лице со нас директно да се обезбеди автентичноста на објектот.Сите предмети купени ќе бидат придружени со Сертификат за Автентичност од Certified_Signatures.Ние, исто така, гарантира дека сите на нашите предмети за да помине било која трета проверка од реномирана компанија како што е PSA/ДНК или JSA.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне