• Свеж
Олаф Kolzig Потпишан Autographed Хокеј дух пакостник Вашингтон Метрополи PSA AJ57530

Олаф Kolzig Потпишан Autographed Хокеј дух пакостник Вашингтон Метрополи PSA AJ57530

Buyers rating:
DEN 1367.76

Од стока

Професионален Спортски (PSA/ДНК) - на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде со појавување на холограмот налепница и Сертификат.Некои предмети може да се дојде само со холограм во прилог.Ве молиме да видите на сликите за повеќе детали.Оваа ставка беше рака-потпишан од страна на спортист или личност.Ова НЕ е репродуциран autograph.Ве молиме да видите на сликата внимателно да се осигура објектот на квалитетот ќе ги задоволи вашите потреби.Ние може да имаат повеќе копии на овој објект на располагање � може да има мали разлики во оној што ги добивате.Ако постои ГРБ број во објектот насловот, ќе добиете ТОЧНАТА ставка сликата освен ако не е поинаку наведено.Пак беше потпишан во средината на 1990-тите години.Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.не може да биде право.Ве молиме контактирајте со нас прво да бидете сигурни.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.Ова е за еден Олаф Kolzig autographed Хокеј дух пакостник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне