• Свеж
BESTHS Огледало на Ѕидот Налепници Отстранлив DIY Пердув Модерна Уметност Ѕид Налепници за Домашна Канцеларија Декорација Бања Дневна Соба и Спалната соба Мурали Decals ?

BESTHS Огледало на Ѕидот Налепници Отстранлив DIY Пердув Модерна Уметност Ѕид Налепници за Домашна Канцеларија

Buyers rating:
DEN 1315.20

Од стока

✈【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Овој ѕид налепница е како чисто огледало, но тоа е полесни од обичните огледала. ✈【СЦЕНИ】 : Овој ѕид decal ќе ги красат вашата спална соба, дневна соба или детска соба совршено, исто така погоден за врати, прозорци, плакар и фрижидер.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот. ✈【ИНСТАЛАЦИЈА】 : Лесно да лупам и стап, само лепило.Едноставни чекори да се инсталира оваа деликатна ѕидот врз мазна насликани на ѕид или стан, сува и прашина слободна површина.Вие само треба неколку минути да декорирате вашиот дом совршено. ✈【НЕМА ЗАГАДУВАЊЕ НАЛЕПНИЦИ】 : Направен од високо-квалитет на винил, нема загадувањето на животната средина во текот на производството.За разлика од конвенционалните дома декорација материјали, нашите налепница нема да произведе никакви мирис, ниту било штетни материи. ✈【ТРАЈНИ ЅИД НАЛЕПНИЦИ】 : Водоотпорен ѕид налепници, самолепливи, без разлика на тоа е сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно.Бојата на моделот, исто така може да трае долго време, не исчезнат.Совршена домашна декорација.Спецификации : Овој ѕид налепница е како чисто огледало, но тоа е полесни од обичните огледала.Тоа карактеристики не се токсични, не-загадувачките, водоотпорен и отпорен на корозија.Ѕидот налепница е идеален декорација за дневна соба, спална соба, бања, итн.Точка Име : Ѕид Налепница Материјал : ГЛАСАЧКО место Количина : 8 Pcs/Set Карактеристики : Не се Токсични, Дома Декор, Лесни, Отпорен на Корозија Големина : 15cm 5cm x/5.91" x 1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Поставите на Ѕидот Налепница 1 x Двојно Страна Лента.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне