• Свеж
ZCFGUOI Туш Squeegee за Туш Врати, Сите Намена за Чистење Squeegee со Појавување на Куки Држачот за Windows Кујна Огледало и Автомобил Стакло

ZCFGUOI Туш Squeegee за Туш Врати, Сите Намена за Чистење Squeegee со Појавување на Куки Држачот за Windows

Buyers rating:
DEN 424.56

Од стока

Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна Димензии : 25.8 см широк чистење на нож, на ергономски дизајн и лесен рачка, од кои сите се овозможи лесен за чистење и брзо сушење акција.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛИ- ' РЃА-ОТПОРНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ова туш squeegee е направен од високо квалитетен нерѓосувачки челик за долготрајна употреба, дури и во влажни услови. РЕДЕА-СЛОБОДЕН СЈАЈ : Отстранете сапун ѓубриња, limescale, и други извори на израстоци со ова лесно squeegee туш за стаклени врати и други површини!Се пар со вашиот омилен домаќинство почиста да се открие површини кои сјај.Отстрани сапун ѓубриња, limescale, и други извори на израстоци со ова лесно squeegee туш за стаклени врати и други површини!Се пар со вашиот омилен домаќинство почиста да се открие површини кои сјај.СИТЕ НАМЕНА SQUEEGEE : Не само за стакло windows cleaning но исто така и за стаклени ѕидови, магла бања врата, туш ѕид, автомобил windows и правец штитови, мермер контра и washstand, и, исто така, огледала и плочки или било кој други места можеби ќе сакате да се чисти со. ДИЗАЈНИРАН ЗА ОПТИМАЛНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Ова squeegee туш почиста доаѓа со 25.РЕДЕА-СЛОБОДНИ И КВИЧАТ-БЕСПЛАТНА, ДОДЕКА БРИШЕЈЌИ : Многу тивки додека убедливо или чистењето со туш squeegee да се отстрани водата или пена за стакло и контра, оставајќи не ленти или дамки на тоа, ќе dona€t треба да ги сноси повтори чистењето и звуци, само една едноставна избрише.5 cm Пакет Вклучуваат : 1× Туш Squeegee 1× Леплива Кука. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ПРОДАВНИЦА : Заврши со водоотпорен лепило куки, на squeegee туш почиста може да бидат зачувани речиси насекаде за брз пристап и лесна употреба.Згора на тоа, на сечилото карактеристики дури и изградба која овозможи да се редеа-слободни и квичат-слободен вода контрола. СИТЕ НАМЕНА SQUEEGEE : Лесно се чисти туш на врати, прозорци, плочка, огледала, купатило, кујна, палуби, patios, и многу други површини со разновиден squeegee.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите
  • Свеж
Се проценува:

Kromlech Hive Град Клупи & Ѓубре Кантите

Содржината на ова рамки може да се користи за да се направи осум клупи и осум ѓубре кантите.Наставата е п

DEN 744.00
Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка
  • Свеж
Се проценува:

Carrand 9007R Црвени 32 Дрво Squeegee Рачка

32" се справи.Изработени од дрво.Боја : црвена.Дршката е навој.Одговара на сите Carrand стандард squeegee глави.За

DEN 71.76
Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење
  • Свеж
Се проценува:

Unger TRS0 Tran Сет за Чистење за Полнење

Со чистење на настава.Се што е потребно да се чисти ѕидови, прозорци и тавани во организирана најлон за н

DEN 5149.92
Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина
  • Свеж
Се проценува:

Ettore ProGrip Прозорец Squeegee, Сина

8инчен Progrip Squeegee; достапни во различни големини.Незаменливи долготрајни редеаслободен силиконска гума �

DEN 381.84