• Свеж
Бебе да Ползи Игра Мат - Бебе Игра Мат 0.5 цм Дебели Индексирање Мат Двојно Површината Бебе Тепих Килим на Животните Автомобил+Диносаурус Развој Мат за Деца Игра Рамп

Бебе да Ползи Игра Мат - Бебе Игра Мат 0.5 цм Дебели Индексирање Мат Двојно Површината Бебе Тепих Килим на

Buyers rating:
DEN 1271.76

Од стока

Еластична и мека.Хигиенски и сигурно.Мека кат површина за бебиња и деца да играат од раѓањето на училиште.На cushioned површината обезбедува меко слетување за валање, гимнастика, и паѓа.Совршен за намалување на бучава и влијание, и одличен изолатор на сите подни површини.Мека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64