• Свеж
Безжична Home Security System 2-Начин LCD Далечински Burglar Аларм VOIP Телефон Линија

Безжична Home Security System 2-Начин LCD Далечински Burglar Аларм VOIP Телефон Линија

Buyers rating:
DEN 880.80

Од стока

► ТАСТАТУРАТА FEATURESSupports ОСТАНЕ & ДАЛЕКУ Arming Voice Побарано (Американски Глас)Вратата Свири (On/Off)Подготвени за Рака (се Прикажува отвори вратите)► ТЕЛЕФОН FEATURESUses Редовна Телефон Line Compatible w/ VOIP Интернет Phone Calls 4 Телефонски Броеви и Игра На 15-Вториот Message Calls w/ Аларм, Тип, Зона, & Снимена Порака► НАПРЕДНИ ТЕЛЕФОН FEATURESOptional Професионални Следење w/ Контакт IDAlarm се Огласува ако Телефонот Линија е Cut Phone Линија Преземање (Сили Dial Тон)Далечински Рака/Разоружа по Телефон► СЕНЗОР TECHNOLOGYPet Friendly Extended на животниот Век на Батеријата (2-3 Години)250-450ft Долга Низа Сензори► ПРОГРАМАБИЛНИ OPTIONSInstant ИЛИ Одложи Sensors Automatic Сирената Shutoff Audible или Silent Alarms Multi-Зона Видови : Burglar, Оган, Медицински и сл.за првата година, а потоа $13.Алармот се користи вашата постоечка телефонска линија.Кога итен се случува, безбедносниот систем ќе се јавам до 4 лични телефонски броеви укажува ако нејзините burglar, оган, медицински или друг вид на итни случаи, како и да игра prerecorded 15-втора порака.► ВИСОКО ниво на БЕЗБЕДНОСТ FEATURES15 Корисникот Кодови и 1 Подесување Code Anti-Кршејќи (Подесувате Прекинувачи) Log (Аларми & Операции) ► ZONES32 Безжична Zones8 Жичен Zones8 Оддалечените Зони►Следење Опции : Имате на вашиот аларм ти се јавам директно за СЛОБОДНИ!Или, имаат Живеат Оператор јавете се на полицијата за време на итен случај за само $4.Заштитете го вашиот дом со нашите безжична do-it-yourself security system.Лесно да се Инсталира; Рачно напишани во САД; Бесплатна техничка поддршка од нашите Мериленд центар за повици, или да ни испратите текст, e-mail, или разговор во живо.Вратата Свири; Подготвени за Рака (се Покажува кога се врати/прозорци се остави отворена.Пет Пријателски; Сензори имаат 2-3 Година Батерија-Живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна
  • Свеж
Се проценува:

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна

Ќе работи САМО со Grandstream DP750 Базна Станица веќе инсталиран 5 dp720 мобилни телефони се поддржани од страна н

DEN 1320.00