• Свеж
Организира Тоа На Сите 4 Ниво Хром Самостојна Бања Складирање Полица

Организира Тоа На Сите 4 Ниво Хром Самостојна Бања Складирање Полица

Buyers rating:
DEN 1100.64

Од стока

Ткаенина Тип : Метал.Spruce до вашата бања со стилски Организира Сето Тоа спа кула.Специјално дизајнирана за да додадете празно место и организација на вашата бања за сите бања складирање потреби.4 ниво shelving обезбедува простор за големи шишиња, крпи, тоалетна хартија и многу повеќе.Бесплатни стои така можете да поставите било каде во вашата бања.Секој бања може да се користи се Организира Сето Тоа спа кула!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне