• Свеж
Тешки Временски услови Отпорни Велосипед/Мотоцикл Handlebar Планината Носителот Наменета за Nokia Lumia 800

Тешки Временски услови Отпорни Велосипед/Мотоцикл Handlebar Планината Носителот Наменета за Nokia Lumia 800

Buyers rating:
DEN 642.00

Од стока

Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Nokia Lumia 800 во било кој временски услови.Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштитете го вашиот Nokia Lumia 800 од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.Не се потребни алатки.Планината инсталира брзо и лесно може да се пресели меѓу велосипеди.На Gomadic времето-отпорни се справи со бар планината е затворен патент џеб големина лесно да се приспособат на 117.2 x 61.7 x 12.4 mm.Совршено се вклопуваат за Nokia Lumia 800!.Дали сте triathlete обука за Iron Man, уживајте во планински велосипедизам off road, или се вози вашиот мотор секогаш кога можете, сега можете да се земе вашата Nokia Lumia 800 од авантура со вас.Нашите Gomadic Бренд Времето Отпорни се Справи со Бар Планината е изграден за најтешките услови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 839.52